Alle vestigingen van Raaak Personeel

Vind ze alle negen

In 2009 begonnen in een huisje op de Dijk in Alblasserdam. Inmiddels uitgegroeid tot een uitzendbureau met 9 vestigingen! 

Albasserdam

Edisonweg 12C
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon 078 - 693 37 27
Fax: 078 - 693 33 20
Email: info@raaakpersoneel.nl

Meer informatie

Capelle aan den IJssel

De Linie 1
2905 AX Capelle aan den IJssel
Nederland

Telefoon 010 - 3031921
Email: capelle@raaakpersoneel.nl


Meer informatie

Etten-Leur

Bisschopsmolenstraat 72
4876 AP Etten-Leur
Nederland

Telefoon 076 - 303 29 19
Email: ettenleur@raaakpersoneel.nl 


Meer informatie

Gorinchem

Westwagenstraat 13
4201HD Gorinchem
Nederland

Telefoon 0183 - 63 00 22
Fax: 0183 - 66 48 28
Email: gorinchem@raaakpersoneel.nl

Meer informatie

Oosterhout

Torenstraat 13
4901 EG Oosterhout
Nederland

Telefoon 0162 - 820 236
Fax: 0162 - 820 237
Email: oosterhout@raaakpersoneel.nl

Meer informatie

Papendrecht

Achterom 12
3351 PC Papendrecht
Nederland

Telefoon 078 - 30 30 30 6
Email: papendrecht@raaakpersoneel.nl

Meer informatie

Tilburg

Aphroditestraat 13
5047 TW Tilburg
Nederland

Telefoon 013 - 303 22 21
Email: tilburg@raaakpersoneel.nl

Meer informatie

Waalwijk

Grotestraat 203
5141 JS Waalwijk
Nederland

Telefoon 0416 - 74 54 10
Fax: 0416 - 74 51 69
Email: waalwijk@raaakpersoneel.nl

Meer informatie

Schiedam

Broersvest 6D
3112 DD Schiedam
Nederland

Telefoon: 010 - 316 74 80
Email: schiedam@raaakpersoneel.nl

Meer informatie

Afdelingen binnen Raaak Personeel

Altijd handig

Op zoek naar een specifieke afdeling zoals HR of Marketing, hieronder vind je wat je zoekt. 
Support
Edisonweg 12C
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon 085 - 486 52 02
Email: uren@raaakpersoneel.nl
HR
Edisonweg 12C
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon 06 - 23399836
Email: hr@raaakpersoneel.nl
Marketing
Edisonweg 12C
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon 085 – 0497 836
Email: marketing@raaakpersoneel.nl
Payrolling
Edisonweg 12C
2952 AD Alblasserdam
Nederland

Telefoon 078 - 693 37 27
Email: info@raaakpayrolling.nl