Detacheren

Wilt u flexibel blijven, maar zoekt u wel vaste versterking voor langere tijd? Dan is detachering wellicht een goede optie.

Detachering is met name geschikt voor projecten waarbij u er zeker van wilt zijn dat de medewerker die u aanneemt niet van het ene op het andere moment kan stoppen. Of ter vervanging van een langdurig zieke medewerker bijvoorbeeld. U wilt er zeker van zijn dat de medewerker die u aanneemt om uw organisatie te ondersteunen, niet van het ene op het andere moment kan stoppen.

Bij detachering combineert u de voordelen van flexibele arbeid, met de zekerheid van een vaste bezetting tijdens een afgesproken contractperiode.

Bevalt de kandidaat? Dan is overname zo geregeld.

 

Zoekt u personeel?

Meldt hier uw vacature aan of bel direct met een van onze vestigingen

Vacature plaatsen   Stel uw vraag

Vestigingen Raaak Personeel

Neem contact op met een vestiging bij u in de buurt


Alblasserdam
Edisonweg 12C
2952 AD Alblasserdam
info@raaakpersoneel.nl
t 078 - 693 37 27
Oosterhout
Torenstraat 13
4901 EG Oosterhout
oosterhout@raaakpersoneel.nl
t 0162 - 820 236
Waalwijk
Grotestraat 203
5141 JS Waalwijk
waalwijk@raaakpersoneel.nl
t 0416 - 74 54 10

 

Papendrecht
Achterom 12
3351 PC Papendrecht
papendrecht@raaakpersoneel.nl
t 078 - 30 30 306
Gorinchem
Kruisstraat 16
4101 GE Gorinchem
gorinchem@raaakpersoneel.nl
t 0183 - 630 022
Tilburg
Aphroditestraat 13
5047 TW Tilburg
tilburg@raaakpersoneel.nl
t 013 - 303 22 21

 

Capelle aan den IJssel
De Linie 1
2905 AX Capelle aan den IJssel
capelle@raaakpersoneel.nl
t 010 - 303 19 21

Zoek in 209 vacatures