RAAAK SUPPORT

Ze staan 40 uur per week (vaak meer) klaar voor iedere Raaaker en zijn met hun enorme bak kennis het hart van Raaak Personeel. Snoeppotten en de online kledingdistributeurs zijn niet veilig. Maar voor de rest zorgen zij voor alles dat de RaaakKracht nodig heeft!

Contactgegevens

Support

Edisonweg 12C
2952 AD Alblasserdam
Nederland
Telefoon: 085 - 486 52 02
Email: uren@raaakpersoneel.nl

Openingstijden

Support

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

HET TEAM VAN SUPPORT:

Mark van Oosterhout

Mark van Oosterhout
(Directeur)

085-486 52 02
06-428 145 71
mark@raaakpersoneel.nl
Christa Maliepaard

Christa Maliepaard
(Business Controller)

085-486 52 02
06-17630831
christa@raaakpersoneel.nl
Nienke van Pouderoijen

Nienke van Pouderoijen
(Support Coördinator)

085 – 486 52 02 nienke@raaakpersoneel.nl
Irma Post

Irma Post
(Support Consultant)

085 - 486 52 02 irma@raaakpersoneel.nl
Arlette Aarts

Arlette Aarts
(Support Consultant)

085 – 486 52 02 arlette@raaakpersoneel.nl
Chantal van de Scheur

Chantal van de Scheur
(Support Consultant)

085 - 486 52 02 chantal@raaakpersoneel.nl
Esther Baak

Esther Baak
(Casemanager Ziektewet)

085 – 486 52 02 esther@raaakpersoneel.nl
Jacqueline Steehouwer

Jacqueline Steehouwer
(Medewerker Ziektewet)

085 – 486 52 02 jacqueline@raaakpersoneel.nl
Laura Schop

Laura Schop
(Financieel medewerkster)

085 - 486 52 02 l.schop@raaakpersoneel.nl
Ibrahim Al Hendi

Ibrahim Al Hendi
(Financieel Medewerker)

085 – 486 52 02 ibrahim@raaakpersoneel.nl

Job Alert

Met een Job Alert zorg je ervoor dat je op de hoogte blijft van de nieuwste vacatures in jouw vakgebied!

Kies hier een vakgebied, meerdere mogelijk

Stel uw vraag