Raaak Support

Ze staan 40 uur per week (vaak meer) klaar voor iedere Raaaker en zijn met hun enorme bak kennis het hart van Raaak Personeel. Snoeppotten en de online kledingdistributeurs zijn niet veilig. Maar voor de rest zorgen zij voor alles dat de RaaakKracht nodig heeft!

Contactgegevens

Support
Edisonweg 12C
2952 AD Alblasserdam
Nederland
Telefoon: 085 – 486 52 02
Email: uren@raaakpersoneel.nl

Openingstijden

Support

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
ZaterdagGesloten
ZondagGesloten

Het team van Support:

Mark van Oosterhout

Directeur

085-486 52 02

06-428 145 71

mark@raaakpersoneel.nl

Christa Maliepaard

Business Controller

085-486 52 02

06-17630831

christa@raaakpersoneel.nl

Nienke van Pouderoijen

Support Coördinator

085 – 486 52 02

nienke@raaakpersoneel.nl

Irma Post

Support Consultant

085 – 486 52 02

irma@raaakpersoneel.nl

Arlette Aarts

Support Consultant

085 – 486 52 02

arlette@raaakpersoneel.nl

Chantal van de Scheur

Support Consultant

085 – 486 52 02

Chantal@raaakpersoneel.nl

Eshter Baak

Casemanager Ziektewet

085 – 486 52 02

esther@raaakpersoneel.nl

Jacqueline Steehouwer

Medewerker Ziektewet

085 – 486 52 02

jacqueline@raaakpersoneel.nl

Laura Schop

Financieel Medewerkster

085 – 486 52 02

l.schop@raaakpersoneel.nl

Ibrahim Al Hendi

Financieel Medewerker

085 – 486 52 02

ibrahim@raaakpersoneel.nl